CUPRA Studio Warszawa

Poznaj wyjątkowe miejsce, w którym świat sportowych aut spotyka się z wyrafinowanym designem, perfekcyjnym rzemiosłem i najnowszymi technologiami. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach motoryzacji, którzy pragną doświadczyć marki CUPRA.

Drugi taki salon w Europie

CUPRA Studio Warszawa to miejsce, gdzie adrenalina, osiągi i sport umiejętnie łączą się z perfekcyjnym rzemiosłem. Naszą ideą była chęć wprowadzenia ludzi do świata marki, która przyciąga wyszukanym stylem, zachwyca precyzją wykonania i pozwala podążać swoją własną drogą w poszukiwaniu nieoczywistych doświadczeń.

Wyrafinowanie, technologia, moc - to właśnie z nich powstają wszystkie samochody CUPRA dedykowane tym, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość, autentyczność i swój własny styl. Teraz możesz zobaczyć ich fenomen z bliska odwiedzając nowo powstałe, pierwsze w Polsce CUPRA Studio Warszawa.

Przenieś się w czasie poznając naszą historię.

A CUPRA Masterzy przybliżą Ci nasze wartości i sprawią, że świat CUPRA nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

Cupra Master

Tomasz Charytonowicz

Miłośnik podróży, zwłaszcza tych samochodowych. Wielbiciel eksploracji terenów, kiedy wyruszam w trasę, odczuwam przyjemność z każdego pokonywanego zakrętu, a bycie za kółkiem to czysta przyjemność. W samochodach najbardziej cenie dobre przyśpieszenie i ergonomiczne wnętrze.
Tomasz Charytonowicz
Konrad Radecki

CUPRA Master

Konrad Radecki

Motoryzacja to całe moje życie. Odkąd pamiętam – motocyklista, kierowca, poszukiwacz adrenaliny. Interesuje mnie wszystko, co jeździ i posiada silnik. Ciężko mi czasami nadążyć za samym sobą, ale traktuje to jako wyzwanie. Swoją pasją lubię się dzielić z innymi oraz na każdym kroku dowiadywać się i uczyć czegoś nowego.

CUPRA Master

Kamil Chojnacki

Miłośnik motoryzacji oraz motorsportu. Prywatnie ścigam się na torze i staram się przenosić tę pasję oraz doświadczenie na moich klientów. W motoryzacji, jak i w życiu poszukuję czegoś niezwykłego.
Kamil Chojnacki
Dominik Rożej

CUPRA Manager

Dominik Rożej

Motoryzacja była, jest i będzie moją pasją. Mam to szczęście, że w swojej pracy mogę łączyć prywatne zainteresowania z biznesem. Otoczenie szybkich aut, ciekawych osób, ambitnych celów – to moja codzienność, bez której nie wyobrażam sobie życia. Na drodze, jak i w życiu mam jedno motto – wszystko, co najlepsze, jest zdecydowanie przede mną!